Дитячий табір «Energy kids»

Чекаємо наших діточок 🤸‍♀️🤸‍♂️6-9 років в нашому міському таборі «Energy kids»🌈, адже ми організуємо не просто креативний простір 🎨 та цікавий досуг🎬, ми знаємо усе про всебічний розвиток дітей 🥇та супроводжуємо в команді досвідчених експертів 👓з психологічного🧠 та фізичного розвитку⛹️, приділяємо увагу когнітивним здібностям🎓 та комунікативним навичкам🗣, а також допомагаємо здобути та вдосконалити навички, які необхідні в повсякденному житті⛺️.

Постійні карантинні заходи 🚑 внесли свої корективи, адже багато часу батьки і діти 🧒провели в он-лайн форматі 📱. Тому час розпочинати новий рух вперед до нових досягнень та мрій 🚀🚀🚀
Отже ми вже готові розпочати наш новий тиждень 📈 та повернути діточкам руханки 🏃‍♀️ та креативи 🎨.
Постійне спілкування в группі однолітків 🏄‍♀️⛹️‍♂️🚴‍♀️🤸‍♀️, ігри 🎯, фізичний та когнітивний розвиток 💪 допоможуть підготувати діточок до наступного шкільного року.

Чекаємо на діточок 6-9 років в нашому міському таборі «Energy kids» м.Київ, вул. Тимошенко 18 з 9 до 18. Вартість 2500 грн на повний день, 1500 грн на пів дня з 9 до 14 00. В вартість входять розважальна програма та перекуси, окремо можно замовити обід (кейтеринг).